MAZOS.CZ - PC technika
NÁKUPNÍ KOŠÍK
Košík je prázdný

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT

Cena vč. DPH:
1344 Kč
Cena bez DPH:
1110 Kč
Skladem, zboží bude u vás 17.12.2018

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT

Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 10 km 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port, jednovidové vlákno 9/125µm až 10 km, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu.

* LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z)
* Plně duplexní provoz 2000Mbit
* 802.3x podpora Flow-Control
* Výměna za provozu
* IEEE 802.3z
* IEEE 802.3x Flow-Control
* Jednovidové vlákno 9/125µm až 10 km

blah blah blah

Kategorie



Proč od nás